2018 m. birželio 25 d. pirmadienis
Orai Utenoje Utenos autobusų stoties eismo tvarkaraščiai Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras Utenos rajono savivaldybės informacija Utenos internetinė televizija Utenos radijas Televizijos programa Valiutų kursai
Dienos vardadieniai:
Dienos patarlė:
Horoskopas: Metai:

show01

 • Senamiestis

  Utenio aikštė

 • Centras

  Skulptūra "Vaivorykštė"

 • Vyžuonos parkas

  Sporto arena

 • Dauniškis

  Dauniškio parkas

 • Dauniškis

  Dauniškio ežeras

 • Dauniškis

  Paminklinis akmuo miesto įkūrimui

 • Dauniškis

  Kultūros centras

 • Senamiestis

  Vyžuonėlio ežeras

 • Aukštakalnis

  Auikštakalnio daugiaaukščiai

 • Aukštakalnis

  Oro balionų fiesta

 • Dauniškis

  Dauniškio ežero fontanas

 • Dauniškis

  Dauniškio ežeras

 • Dauniškis

  Dauniškio ežero tiltas

Laisvalaikis Žaidimai

Žaidimai

( Balsų 1 )

zaidimai dutch mahjongŽaidimo tikslas - suspėti panaikinti visas plyteles per užduotą laiką.

Pelės pagalba pažymėkite plytelę su pasirinktu simboliu ir ieškokite kitos plytelės su tokiu pačiu simboliu. Jei abi plytelės neužspaustos - jos pasinaikins. Neužspaustos plytelės sureaguoja ant jų užvedus pelės žymeklį. Galite pasirinkti vieną fono paveikslėlį iš kelių pasiūlytų.

( Balsų 0 )

zaidimai black forceŽaidimo tikslas - nugriauti visus objektus.

Pelės pagalba susprogdinti ar panaikinti kvadratėlius taip, kad krisdami daiktai ar susprogę kvadratėliai nugriautų pastatytus ar pakabintus žmogaus ir roboto objektus. Nepavykus eksperimentui - spauskite "Replay" - galėsite tą patį lygį žaisti iš naujo. Paspaudę "Level Map" galėsite išsirinkti bet kurį jau sužaistą žaidimo epizodą.

( Balsų 0 )

zaidimai successful experimentŽaidimo tikslas - atridenti biliardo kamuoliuką iki vėliavėlės.

Manipuliaujant fizikos dėsniais ir pasinaudojant boulingo bei krepšinio kamuoliais, balionais eksperimento būdu sudaryti sąlygas biliardo kamuoliukui pasiekti vėlevėlę. Paspaudus "Select Level" galėsite rinktis eksperimentus iš jau praeitų lygių ir juos pakartoti.

( Balsų 0 )

zaidimai Honey troubleŽaidimo tikslas - suspėti nuvyti bites ir pasiimti medaus puodą.

Pelės pagalba nusitaikyti ir kairiu pelės klavišu paleisti rutulį į tokia pačią spalvą. Eilėje susidarius trims ar daugiau tokios pašios spalvos rutulių - jie pasinaikina. "Space" klavišu galite keisti meškiuko turimų kamuolių spalvą. Ilgiau pažaidus atsiras galimybė pasirinkti žaidimo sunkumo lygius - lengvą, normalų ir sunkų.

( Balsų 0 )

zaidimai cannon ventureŽaidimo tikslas - patrankos pagalba susprogdinti balionus.

Pelės pagalba susireguliuoti aukštį ir šūvio stiprumą. Stumdant pelę aukštyn - žemyn reguliuojamas šūvio kampas, į kairę - į dešinę šūvio stiprumas. Kairiu pelės klavišu paleisti sviedinį į balionus ar daiktus ir stengtis neleisti nuskristi nė vienam balionui. Paspaudus "Select Level" galėsite išsirinkti jau sužaistus žaidimo lygius.

( Balsų 0 )

zaidimai the rise of atlantisŽaidimo tikslas - iš gabaliukų sudėlioti legendinį Atlantidos žemyną.

Pelės pagalba sukeisti figūrėles taip, kad vienoje vertikalioje ar horizontalioje padėtyje susidarytų ne mažiau kaip trys vienodos figūrėlės. Kol nesibaigė duotas laikas reikia kuo greičiau stengtis, kad žemėlapio gabaliukai iškristų pro apatinę lentelės dalį. Surinkus visą žemėlapį pereinama prie kito lygio.

( Balsų 0 )

zaidimai monster truck vs forestŽaidimo tikslas - su sunkvežimiu sėkmingai pervažiuoti per mišką.

Automobilis valdomas klavišais "rodyklė aukštyn" - važiuoti į priekį, "rodyklė žemyn" - važiuoti atgal, klavišas "Space" - pašokimas. Reikia stengtis per kuo trumpesnį laiką sėkmingai pravažiuoti per mišką ir sunaikinti kuo daugiau objektų, pasitaikiusių kelyje. Ilgiau pažaidus galima pasirinkti jau pravažiuotus etapus ir bandyti pagerinti rezultatą.

( Balsų 0 )

zaidimai go home ball 2Žaidimo tikslas - pasinaudojant fizikos dėsniais įridenti kamuoliukus į duobutes.

Naudojantis klavišais "1", "2", "3" ir pelės pagalba objektai sustatomi taip, kad veikiami fizikos dėsnių riedėdami rutuliai įkristų į jiems skirtas duobutes. Ilgiau pažaidus galima pasirinkti žaidimo lygius - lengvą, vidutinį, sudėtingą ir sunkų. Nepavykus eksperimentui - spauskite "Restart".

Puslapis 1 iš 2

Pradžia
Ankstesnis
1


Prisijungti

Dabar lankosi

Mes turime svetainėje prisijungusių svečių 307

Apklausa

Ar dalyvaujate švarinimosi akcijoje „Darom"?

Senoji svetainė

senoji_svetaine

Atsitiktinė nuotrauka

Fontanų darbo laikas

fontanu darbo laikas