2023 m. gruodžio 11 d. pirmadienis
Orai Utenoje Utenos autobusų stoties eismo tvarkaraščiai Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras Utenos rajono savivaldybės informacija Utenos internetinė televizija Utenos radijas Televizijos programa Valiutų kursai
Dienos vardadieniai:
Dienos patarlė:
Horoskopas: Metai:

show01

 • Senamiestis

  Utenio aikštė

 • Centras

  Skulptūra "Vaivorykštė"

 • Vyžuonos parkas

  Sporto arena

 • Dauniškis

  Dauniškio parkas

 • Dauniškis

  Dauniškio ežeras

 • Dauniškis

  Paminklinis akmuo miesto įkūrimui

 • Dauniškis

  Kultūros centras

 • Senamiestis

  Vyžuonėlio ežeras

 • Aukštakalnis

  Auikštakalnio daugiaaukščiai

 • Aukštakalnis

  Oro balionų fiesta

 • Dauniškis

  Dauniškio ežero fontanas

 • Dauniškis

  Dauniškio ežeras

 • Dauniškis

  Dauniškio ežero tiltas

Projektai Utenoje Mažų ir didelių gyventojų džiaugsmui - universalus aikštynas
( Balsų 0 )

Mažų ir didelių gyventojų džiaugsmui - universalus aikštynasAtsinaujinančiame Ąžuolijos kvartale tvarkomos ne tik gatvės: Utenos rajono savivaldybė yra numačiusi įrengti universalų aikštyną su sporto įrenginiais-treniruokliais suaugusiems, vaikų žaidimams ir poilsiui skirta teritorija bei krepšiniui, tinkliniui ir tenisui pritaikyta zona. Toks universalus sporto aikštynas atsiras Naujojoje gatvėje vietoj dabar ten esančios apverktinos būklės sporto aikštelės su susidėvėjusia asfalto danga ir remontuotina metalinio tinklo tvora. Iš viso tvarkomos teritorijos plotas apims 1900m².

Kas keisis ir bus nauja universaliame aikštyne? Esama asfaltuota aikštelė, kurio dydis yra 585m., bus pritaikyta krepšiniui, tinkliniui ir tenisui. Ši aikštelė bus įrengta pagal tarptautinius lengvosios atletikos federacijos (IAAF) normatyvus. Susidėvėję krepšinio stovai bus demontuoti, juos pakeis nauji. Taip pat bus montuojami tinklinio ir teniso stovai, patiesta speciali sintetinė danga.

Vaikų žaidimų aikštelė bus pritaikyta įvairaus amžiaus vaikams (2-8 metų). Joje numatyta pastatyti nemažai vaikams patrauklių įrengimų. Tai dvigubos ir balansuojančios supynės, smėlio dėžė su dangčiu, karuselė, supynė-spyruoklė, žaidimų aikštelės įrenginys su čiuožykla. Suaugusieji sveikatą stiprinti galės treniruoklių pagalba: dvigubu kojų presu, dviguba vaikštyne, preso/nugaros ir tripusiu treniruokliais.

Aplink krepšiniui, tinkliniui ir tenisui skirtą aikštelę bus išardomi standartų neatitinkančios tvoros likučiai ir tveriama nauja patvari, saugi 4m aukščio tvora iš suvirintos metalinės vielos strypų sekcijų. Numatyta įrengti trejus nerakinamus vieno metro pločio vartelius, pastatyti suoliukus su atlošu ir be jo, dengtas šiukšliadėžes. Aikštelės prieigose bus nutiesti pėsčiųjų pasivaikščiojimo takai su betoninių trinkelių danga, įrengtas dviračių stovas, iš Naujosios gatvės privažiavimui prie universalaus aikštyno numatyta įrengti 3 vietų autotransporto aikštelę taip pat su betoninių trinkelių danga. Nepamiršti grožį ir jaukumą kuriantys augalai: bus įrengtas gėlynas, pasodinta naujų medžių bei dekoratyvių krūmų. Senieji medžiai, netrukdantys statybos darbams, bus išsaugoti.

Informacijos šaltiniai: tekstas, foto - Utenos rajono savivaldybė 2018-06-26.

Prisijungti

Dabar lankosi

Mes turime svetainėje prisijungusių svečių 111

Senoji svetainė

senoji_svetaine

Atsitiktinė nuotrauka