2024 m. liepos 20 d. šeštadienis
Orai Utenoje Utenos autobusų stoties eismo tvarkaraščiai Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras Utenos rajono savivaldybės informacija Utenos internetinė televizija Utenos radijas Televizijos programa Valiutų kursai
Dienos vardadieniai:
Dienos patarlė:
Horoskopas: Metai:

show01

 • Senamiestis

  Utenio aikštė

 • Centras

  Skulptūra "Vaivorykštė"

 • Vyžuonos parkas

  Sporto arena

 • Dauniškis

  Dauniškio parkas

 • Dauniškis

  Dauniškio ežeras

 • Dauniškis

  Paminklinis akmuo miesto įkūrimui

 • Dauniškis

  Kultūros centras

 • Senamiestis

  Vyžuonėlio ežeras

 • Aukštakalnis

  Auikštakalnio daugiaaukščiai

 • Aukštakalnis

  Oro balionų fiesta

 • Dauniškis

  Dauniškio ežero fontanas

 • Dauniškis

  Dauniškio ežeras

 • Dauniškis

  Dauniškio ežero tiltas

Projektai Utenoje Prekybos paskirties pastato rekonstrukcijos projektas
( Balsų 1 )

Prekybos paskirties pastato rekonstrukcijos projektasTechninio projekto pavadinimas: Prekybos paskirties pastato J. Basanavičiaus g. 72, Utenoje, rekonstravimo projektas. Statybos geografinė vieta: J. Basanavičiaus g. 72, Utenos miestas. Statinio paskirtis: prekybos paskirties pastatai. Statytojas: UAB „Utenos prekyba". Projektuotojas: UAB „Archturis". Projekto vadovas: Ramūnas Beinortas.

Projektuojamo pastato vieta

Pasiūlymai parengti vadovaujantis sklypo J. Basanavičiaus g. 72, Užpalių g. 4 detaliuoju planu (Utenos raj. savivaldybės tarybos sprendimas 2012 m. rugpjūčio 30 d. Nr. TS-268). Rekonstruojamas pastatas yra Utenos centrinėje dalyje, J. Basanavičiaus ir Užpalių g. sankryžoje. Sklypo ir pastatų J. Basanavičiaus g. 72 savininkas - UAB ,,Utenos prekyba‘‘. Sklypo paskirtis - komercinės paskirties objektų teritorijos, prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statybos. Sklype yra vieno aukšto mūrinė parduotuvė, vieno aukšto su mansarda vieno buto gyv. medinis namas, ūkinis pastatas. Įvažiavimas į sklypą yra iš Užpalių gatvės. Prie parduotuvės yra 20 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Papildomas įvažiavimas į sklypą yra iš Sudeikių gatvės. Įvažiavimas iš Sudeikių gatvės naudojamas prekių pristatymui į pastatą. Rytinėje ir pietinėje pusėse sklypai ribojasi su J. Basanavičiaus ir Užpalių gatve. Vakarinėje ir šiaurinėje pusėse su kitais suformuotais sklypais. Parduotuvės vandentiekio, elektros ir šilumos tinklai pajungti prie miesto inžinerinių tinklų. Sklypui ir esamiems pastatams netaikomi kultūros vertybių apsaugos reikalavimai.

Pasiūlymai parengti ant inžinerinio topografinio pagrindo 2015-10, A. Bivainio tyrinėjimų įmonė.

Statinio pagrindinė naudojimo paskirtis

Pastato paskirtis prieš ir po rekonstrukcijos - prekybos paskirties pastatas. Sklype esantys gyvenamasis ir pagalbinio ūkio pastatai griaunami.

Statybos rūšis

Statybos rūšis: pastato rekonstrukcija, gyvenamojo pastato ir ūkinio pastato griovimas. Projektuojamas pastatas priskiriamas ypatingos svarbos objektų grupei.

Esamos parduotuvės plotas - 1074 kv.m. Ant esamos parduotuvės projektuojamas antras aukštas, šiaurinėje pastato dalyje projektuojamas dviejų aukštų priestatas. Po rekonstrukcijos numatomas pastato bendras plotas - 3100 kv.m.

Gyvenamasis pastatas, ūkinis pastatas ir kiti statiniai sklype griaunami.

Projektuojamų statinių sąrašas

Rengiamas vieno pastato rekonstrukcijos projektas. Gyvenamasis pastatas, ūkinis pastatas ir kiti statiniai sklype griaunami.

Pastato konstrukcijos, fasadų apdaila

Esamo pastato vidinės sienos ir gelžbetoninis denginys demontuojami. Išorinė pastato siena paliekama, demontuojami jos fragmentai vitrinų įrengimui. Pastato laikančios konstrukcijos surenkamos gelžbetoninės kolonos, rygelai ir surenkamos g/b perdangos. Pastato denginys metalinės santvaros, profiliuotas met. paklotas, apšiltinimas, stogo danga. Pastato pamatai gręžtiniai, rostverkas - monolitinis gelžbetonis. Išorinės sienos apdaila - surenkamos daugiasluoksnės sieninės plokštės, keramika, stiklas.

Ūkinės veiklos proceso aprašymas

Dabar pastate vykdoma komercinė veikla - pastate įrengta ūkinių prekių ir baldų parduotuvė. Po pastato rekonstrukcijos ūkinė veikla nebus keičiama. Pastato pirmame aukšte bus ūkinių prekių ir baldų parduotuvė, prekių sandėlis, antrame aukšte - baldų ekspozicija, baldų parduotuvė. Privažiavimas prekių pristatymui į pastatą yra esamas iš Sudeikių gatvės. Pastato vandentiekio ir nuotekų tinklai bus pajungti į Utenos miesto lauko inžinerinius tinklus. Pastatas šildomas nuo centralizuotų Utenos šilumos tinklų. Elektros tiekimas numatytas pagal AB ,,LESTO‘‘ sąlygas. Ūkinės veiklos metu susidarančios atliekos bus surenkamos, rūšiuojamos ir pagal sutartis priduodamos atliekas tvarkančioms įmonėms. Ūkinė veikla neigiamos įtakos aplinkai neturės.

Informacijos šaltiniai: tekstas, foto - Utenos rajono savivaldybė 2015-12-04.

Prisijungti

Dabar lankosi

Mes turime svetainėje prisijungusių svečių 102

Senoji svetainė

senoji_svetaine

Atsitiktinė nuotrauka