2024 m. liepos 20 d. šeštadienis
Orai Utenoje Utenos autobusų stoties eismo tvarkaraščiai Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras Utenos rajono savivaldybės informacija Utenos internetinė televizija Utenos radijas Televizijos programa Valiutų kursai
Dienos vardadieniai:
Dienos patarlė:
Horoskopas: Metai:

show01

 • Senamiestis

  Utenio aikštė

 • Centras

  Skulptūra "Vaivorykštė"

 • Vyžuonos parkas

  Sporto arena

 • Dauniškis

  Dauniškio parkas

 • Dauniškis

  Dauniškio ežeras

 • Dauniškis

  Paminklinis akmuo miesto įkūrimui

 • Dauniškis

  Kultūros centras

 • Senamiestis

  Vyžuonėlio ežeras

 • Aukštakalnis

  Auikštakalnio daugiaaukščiai

 • Aukštakalnis

  Oro balionų fiesta

 • Dauniškis

  Dauniškio ežero fontanas

 • Dauniškis

  Dauniškio ežeras

 • Dauniškis

  Dauniškio ežero tiltas

Straipsniai apie Uteną

Straipsniai apie Uteną

Straipsniai apie Uteną iš įvairių laikračių ir žurnalų.
( Balsų 0 )

spauda utenos apskrities ziniosSenas žirginio sporto tradicijas puoselėjanti Utena garsi ristūnų žirgų lenktynėmis, kurios Rasėje vyksta nuo 1955 metų ir kurios nuo 1966 metų vasaros paskelbtos tradicinėmis respublikinėmis lenktynėmis.

Utenos žirginio sporto entuziastų pastangomis 1985 m. Utenos hipodromas buvo rekonstruotas, jis atitiko Europoje keliamus reikalavimus. Šiame hipodrome pasiekti Lietuvos rekordai.

( Balsų 0 )

spauda utenos dienaRegionai vis dažniau domina užsienio investuotojus, ieškančius patrauklių investicijų objektų. Pirmąjį Utenos apskrityje mados ir grožio prekių prekybos centrą „Aušra“ jau įsigijo užsienio investuotojas. Projektą įgyvendinusi ir valdžiusi nekilnojamojo turto vystytoja bendrovė „Eika“ prekybos centro valdymą perdavė pardavimo sandoryje tarpininkavusiai nekilnojamojo turto bendrovei „Koba“.

( Balsų 2 )

spauda tiesaPagrindiniai transporto uždaviniai - laiku, gerai ir visiškai patenkinti liaudies ūkio ir gyventojų poreikius pervežimams, didinti ekonominį jo darbo efektyvumą. Iš TSRS ekonominio ir socialinio vystymo pagrindinių krypčių 1986-1990 metams ir laikotarpiui iki 2000 metų.

1895-1899 metais buvo nutiestas siaurasis geležinkelis Pastovys-Švenčionėliai-Utena-Panevėžys. Utenai plečiantis, juo nenutrūkstamu srautu riedėjo vagonai su akmens skalda, kitomis statybinėmis medžiagomis.

( Balsų 0 )

spauda utenisInformacija iš spaudos konferencijos Utenos rajono savivaldybėje. Su žiniasklaidos darbuotojais susitiko rajono meras Edmundas Pupinis bei kiti savivaldybės administracijos darbuotojai.

Išgyventa be skolų

Utenos rajono biudžetas, palyginti su pernykščiu, sumažintas 4,3 proc. Vėliau dar lėšų buvo skirta, bet laimėjo tos savivaldybės, kurios sunkiai vertėsi, o uteniškė išgyveno be skolų. Tai, pasak mero E. Pupinio, verčia itin taupyti lėšas.

( Balsų 0 )

spauda lenino keliuAtsižvelgiant į demografinę situaciją ir jos perspektyvą iki 2000 metų, mūsų mieste reikia pastatyti 4,01 tūkstančio butų, kaime - 2,16 tūkstančio. Vien mieste jau šį penkmetį turi būti atiduota naudoti bendrojo gyvenamojo ploto daugiau kaip 87 tūkstančiai kvadratinių metrų. Šis skaičius tryliktajame ir keturioliktajame penkmečiuose atrodys taip: 88,7 ir 91,7 tūkstančio kvadratinių metrų.

( Balsų 0 )

spauda utenisJau daugelis Lietuvos miestų ir miestelių turi paminklus ar net memorialus, primenančius tragiškiausius mūsų tautos įvykius, žiaurius okupantų susidorojimus su Lietuvos patriotais, nenusilenkusiais grobikams.

Pradedant 1989 metais, partizanų žuvimo vietose, tremtinių iniciatyva, padedant geranoriškiems miesto ir organizacijų vadovams, statėme kryžius, koplytstulpius, paminklus šiems mūsų tautos kankiniams.

( Balsų 1 )

spauda utenos apskrities ziniosKiekvienas miesto gyventojas su malonumu parodo atvykusiam svečiui gražiausius, prie aplinkos pritikusius pastatus, gyvenamuosius namus ar ištisus mikrorajonus, pramonės centrus. Kad miestas gražiai atrodytų, būtų patrauklus, iš anksto kuriami generaliniai miesto užstatymo planai. Tuo rūpinasi architektai, jų tarnybos. Tai kūrybiniai darbuotojai, o ne, kaip anksčiau buvo manoma, įtakingų valdžios vyrų nurodymų vykdytojai.

( Balsų 0 )

spauda utenos dienaUtenos sportininkai, kurie iki šiol glaudėsi ankštoje Kūno kultūros ir sporto centro salėje, greitai turės erdvius sporto rūmus. Būsimam pastatui parinkta vieta pačioje K. Donelaičio gatvės pabaigoje, o šalia esančio upelio šlaite numatoma projektuoti slidinėjimo ir riedučių trasą.

Daugiau įrašų...

Puslapis 1 iš 2

Pradžia
Ankstesnis
1


Prisijungti

Dabar lankosi

Mes turime svetainėje prisijungusių svečių 109

Senoji svetainė

senoji_svetaine

Atsitiktinė nuotrauka