2023 m. gruodžio 06 d. trečiadienis
Orai Utenoje Utenos autobusų stoties eismo tvarkaraščiai Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras Utenos rajono savivaldybės informacija Utenos internetinė televizija Utenos radijas Televizijos programa Valiutų kursai
Dienos vardadieniai:
Dienos patarlė:
Horoskopas: Metai:

show01

 • Senamiestis

  Utenio aikštė

 • Centras

  Skulptūra "Vaivorykštė"

 • Vyžuonos parkas

  Sporto arena

 • Dauniškis

  Dauniškio parkas

 • Dauniškis

  Dauniškio ežeras

 • Dauniškis

  Paminklinis akmuo miesto įkūrimui

 • Dauniškis

  Kultūros centras

 • Senamiestis

  Vyžuonėlio ežeras

 • Aukštakalnis

  Auikštakalnio daugiaaukščiai

 • Aukštakalnis

  Oro balionų fiesta

 • Dauniškis

  Dauniškio ežero fontanas

 • Dauniškis

  Dauniškio ežeras

 • Dauniškis

  Dauniškio ežero tiltas

Straipsniai apie Uteną Lenino keliu Rūpesčių ir pastangų nemažėja
( Balsų 0 )

spauda lenino keliu Rytoj - Butų ir komunalinio ūkio Ir buitinio aptarnavimo darbuotojų diena.

Su nemažomis darbo pergalėmis profesinę šventę pasitinka komunalinių įmonių, buitinio aptarnavimo kombinatų, namų valdybos kolektyvai. Laikraščio korespondentė E. Barskevičienė paprašė minėtų kolektyvų vadovus papasakoti apie naujoves ir pasikeitimus, kurie įvyko nuo šio penkmečio pradžios.

Z. STAKAUSKAS, buitinio aptarnavimo kombinato vyriausiasis inžinierius. Pirmaisiais dešimtojo penkmečio metais mūsų įmonė atliko paslaugų už vieną milijoną šešiolika tūkstančių rublių. Pernai jų apimtis jau išaugo iki vieno milijono šešių šimtų dvidešimt šešių tūkstančių rublių. Panašiai per tą patį laikotarpį daugėjo ir paslaugų. Per vieną penkmetį jų skaičius šoktelėjo nuo 270 iki 330. Pernai įdiegta vienuolika visiškai naujų paslaugų. Ateityje tokio didelio augimo nebebus, todėl didelį dėmesį skirsime kokybei.

Labai džiugu, kad pirmaisiais vienuoliktojo penkmečio metais į mūsų kolektyvą įsijungę jauni darbininkai sugebėjo per palyginti trumpą laiką ne tik jame prigyti, bet ir pasiekti gerų gamybinių rezultatų. Tik geru žodžiu šiandien minime jaunąsias avalyninkes Birutę Tumėnaitę, Janiną Pąšiškevičiūtę, kirpėją R. Gaižutytę, siuvėjas Ireną Jovalšaitę, Ireną Pociūtę, mezgėją R. Staniulytę ir kt.

Be abejo, dedame nemaža pastangų, kad kiekvienas kolektyvo narys turėtų kaip galima geresnes buities ir darbo sąlygas. Pernai kapitališkai remontavome įvairius cechus bei ateljė. įrengimų remontui skyrėme septynis tūkstančius rublių. Šiemet planuojame sutvarkyti pagrindinio paviljono, skalbyklos, cheminio valymo ir dažymo fabriko pastatus, avalynės taisykla bus prijungta prie miesto šiluminių tinklų.

Profesinės šventės išvakarėse visiems kombinato darbuotojams linkiu ir toliau dirbti taip pat kruopščiai, nuoširdžiai, kaip iki šiol, ir dėti visas pastangas, kad vienuoliktojo penkmečio užduotys būtų įvykdytos laiku.

B. GRAŽYS, komunalinių įmonių kombinato viršininkas. Tinkama miesto priežiūra ir grožis labai daug priklauso nuo mūsų triūso. Kiekvienais metais gatvių, skverų tvarkymui skiriama nemažai lėšų. Pernai įrengėme Molėtų, Donelaičio, individualių namų kvartale, Ąžuolijos, Liepų, Rasos gatvių apšvietimą.

Mieste paklota šešiolika tūkstančių kvadratinių metrų asfalto. Didžiausia jo dalis skirta Molėtų, J. Gruodžio, Komunarų gatvėms. Nemažinsime šių darbų ir šiemet.

Pradėjome gauti pirmąsias pajamas iš naujosios oranžerijos. Šiais metais planuojame parduoti gėlių už keturiasdešimt keturis tūkstančius rublių. Pliažuose suremontuosime kabinas, lieptus. Jau pradėjome vežti smėlį. Kaip ir kiekvieną pavasarį atnaujinsime perėjas, kelio ženklus.

Ruošiami projektai miesto apželdinimui, vaizdinės agitacijos išdėstymui, turgavietės išplanavimui. Turėdami juos, galėsime apgalvotai rengti gėlynus, skverelius, sodinti medelius.

A. BŪGA, namų valdybos valdytojas. Savo profesinę šventę pasitinkame gerokai išaugę, sutvirtėję. Praėjusio penkmečio pradžioje mūsų žinioje buvo 48353 kvadratiniai metrai gyvenamojo ploto, o šiuo metu jo turime 72137 kvadratinius metrus. Geru trečdaliu išaugo ir kapitaliniam remontui skirtos lėšos. Natūralu, kad, turint tokį ūkį, sudėtingiau ir sunkiau jį prižiūrėti, tvarkyti. Kolektyvo nariai tai supranta ir stengiasi dirbti kaip galima geriau. Ypač puikiai triūsia stalius B. Juodka, šaltkalvis - santechnikas J. Puzinkevičius, sąskaitininkė M. Mikulėnienė ir kt.

Nuo šių metų ketvirtieji respublikoje pradėjome dirbti naujai. Įvedus avarinę tarnybą, pagerėjo miesto gyventojų aptarnavimas, palengvėjo mūsų darbas, sumažėjo nusiskundimų. Radiofikavus avarinės tarnybos mašiną bus dar lengviau.

Informacijos šaltinis: tekstas iš laikraščio "Lenino keliu" 1982-03-20.

Įrašai

Prisijungti

Dabar lankosi

Mes turime svetainėje prisijungusių svečių 140

Senoji svetainė

senoji_svetaine

Atsitiktinė nuotrauka