2019 m. rugpjūčio 25 d. sekmadienis
Orai Utenoje Utenos autobusų stoties eismo tvarkaraščiai Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras Utenos rajono savivaldybės informacija Utenos internetinė televizija Utenos radijas Televizijos programa Valiutų kursai
Dienos vardadieniai:
Dienos patarlė:
Horoskopas: Metai:

show01

  • Senamiestis

    Utenio aikštė

  • Centras

    Skulptūra "Vaivorykštė"

  • Vyžuonos parkas

    Sporto arena

  • Dauniškis

    Dauniškio parkas

  • Dauniškis

    Dauniškio ežeras

  • Dauniškis

    Paminklinis akmuo miesto įkūrimui

  • Dauniškis

    Kultūros centras

  • Senamiestis

    Vyžuonėlio ežeras

  • Aukštakalnis

    Auikštakalnio daugiaaukščiai

  • Aukštakalnis

    Oro balionų fiesta

  • Dauniškis

    Dauniškio ežero fontanas

  • Dauniškis

    Dauniškio ežeras

  • Dauniškis

    Dauniškio ežero tiltas

Žemėlapis
( Balsų 0 )
UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖ * UTENOS MIESTO SENIŪNIJA * UTENOS KULTŪROS CENTRAS

 

UTENAI – 758

LAIMĖS SOSTINĖS ŠVENTĖ

 

Rugsėjo 5 d. Žvaigždėtų susitikimų diena

14.00 Pirmojo miesto burmistro Juozo Bartašiaus ir kitų garsių miestelėnų atminimo pagerbimas (senosiose miesto kapinėse, kitose atminimo vietose). Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje, Maironio g. 12

17.00 Anykščių kultūros centro teatro spektaklis „Velnioniškai vienas“ pagal Pauliaus Širvio poeziją (režisierius Jonas Buziliauskas). Kultūros centro aikštėje ir Kultūros centre, Aušros g. 49

18.30 Miesto palaiminimas su kunigu Algirdu Toliatu ir solistu Viktoru Gerasimovu

20.00 Vakaro muzika ir žodžiai su Tomu Ladiga (bosas) ir Eriku Druskinu (skaitovas)

21.30 Lietuviškų filmų vakaras: „Second Hand“ (dokumentika)

Rugsėjo 6 d. Gerų minčių diena

Kultūros centro aikštėje, Aušros g. 49

Kūrybiniai susitikimai su Utenos kolegija:

10.00 Pleneras „Ketvirtoji pramonės revoliucija keičia pasaulį“

12.00 Mados improvizacijos „Laikas ir materija“

Kultūros centre, Aušros g. 49

14.00 Karinių Jūrų pajėgų pristatymas „Lietuva – jūrinė valstybė“

14.30–18.00 Moksleivių ir studentų filmų restrospektyva (Jono Meko ir Didžiojoje salėse)

17.00 Marianos Veriovkinos fondo parodos „Iš Vyžuonėlių dvaro“ atidarymas

18.00, 20.00 Lietuviškų filmų vakaras: „Melagiai“ (komedija)

Prie Utenos kūrybinių industrijų centro „Taurapilis“, Aušros g. 47

14.00–18.00 Erdvinis kinas

Utenos kraštotyros muziejuje, Utenio a. 3

16.00 Utenos rajono dailės mokytojų kūrybos darbų parodos pristatymas

Multifunkcinėje aikštelėje, K. Donelaičio g.

18.00 Krepšinio varžybos 3x3

Utenos Kristaus Žengimo į dangų bažnyčioje, Vytauto a. 1

18.00 Šv. Mišios

18.45 XIII AUKŠTAITIJOS VARGONŲ MUZIKOS FESTIVALI0 ATIDARYMAS

„Dedikacija Juozui Naujaliui“ Juozo Naujalio 150-osioms gimimo metinėms: ĄŽUOLŲ klubo vyrų choras (meno vadovas Povilas Gylys), Renata Marcinkutė-Lesieur (vargonai), Virginija Kochanskytė (aktorė), VII Juozo Naujalio jaunųjų vargonininkų konkurso laureatai, Utenos meno mokyklos mokiniai Jorūnas Janaudis ir Tomas Babelis (mokytoja Zita Lukošiūnienė)

Rugsėjo 7 d. Laimės diena

MAXIMA aikštelė, Aušros g. 78 (startas ir finišas)

11.00 Bėgimas „Go, Utena Go!“

Utenos DSC, K. Donelaičio g. 38

10.00 XII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo varžybos. Dalyvauja Utenos, Anykščių, Molėtų, Zarasų, Ignalinos, Visagino ir Ukmergės savivaldybių sportininkai

10.30 Varžybų atidarymas

10.40 Varžybos: tinklinis (vyrai, moterys), 3x3 krepšinis (moterys, senjorai, vyrai), smiginis, šaškės, šachmatai, stalo tenisas

11.00 Seniūnų trikovės varžybos

11.30 Virvės traukimas

Teniso aikštyne, K. Donelaičio g.

10.00 Vyrų ir moterų teniso dvejetų turnyras

Utenos DSC salėje, J. Basanavičiaus g. 56

10.00 Vaikų krepšinio turnyras, skirtas Utenos miesto gimtadieniui

„Utenio“ stadione, Užpalių g. 100

10.00 Futbolo varžybos

Aušros gatvėje prie Kultūros centro (Aušros g. 49)

11.00–22.00 Šventinė Laimės mugė

Kultūros centro kieme, Aušros g. 49

11.00–18.00 Šventiniai Utenos medžiotojų ir žvejų draugijos susitikimai (linksmi pasakojimai, rungtys, žuvienė ir kiti siurprizai)

Miesto scenoje

12.00 Miesto svečių pasveikinimas

12.15 Vilniaus pučiamųjų medžioklinių ragų klubas „Tauro ragai“ (vad. Algimantas Kunigėlis)

13.00 Šokių ir dainų ansamblis „Vieversa“ (meno vadovė ir choreografė Roberta Macelienė, choro vadovė Onute Aleknavičienė)

14.00 Laura Remeikienė ir mažasis choras „Chamelionas“ (Šiauliai)

15.00 Muzikiniai miestelėnų sveikinimai

16.00 Aktyvi pertrauka su WORLD JUMPING sportinių batutų treniruočių programa

18.00 Eglė Jakštytė

19.00 Deividas Norvilas ir Renata Norvilė

20.00 Martynas Kavaliauskas

21.00 Utenos „Juventus“ komandos pristatymas

21.15 Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė

22.00 Justino Jaručio su grupe koncertą dovanoja AB „Utenos trikotažas“

23.00 Fejerverkai

Kultūros centro aikštėje, Aušros g. 49

Skanių improvizacijų scenoje

11.00 Pusryčiai su Dariumi Biriuku (klavišiniai)

13.00 Priešpiečiai su Ieva Paniulaityte ir grupe „Auksinis jaunimėlis“

15.00 Aktyvi pertrauka su WORLD JUMPING sportinių batutų treniruočių programa

15.05 Pietūs su Virgiu Jutu ir grupe „Blues makers“

16.30 Pavakariai su Arūnu Paškevičiumi (saksofonas)

Kultūros centro pievoje prie Aušros gatvės (Aušros g. 49)

11.00–22.00 Pramogos mažiems ir dideliems: batutai, žaidimai ir kitos linksmybės

Nykštukų scenoje

12.45 Dainavimo studija „Decima“ (vadovė Gražina Kapčiuvienė)

13.45 Martyna Varslauskaitė su vaikų dainavimo studija „Easy“ ir vaikiškos muzikos grupe „Medutis“ (vadovai Virginija ir Skaidrius Varslauskai)

14.45 Utenos meno mokyklos mažųjų solistų „Muzikinė žvaigždžių valanda“

15.45 Laura Remeikienė su muzikinėmis išdaigomis „Tuk, tuk, širdele“

16.45 Vytautas V. Landsbergis ir Ramunė Landsbergienė su kitokiais romansais ir dainomis

Prie Utenos kūrybinių industrijų centro „Taurapilis“, Aušros g. 47

12.00–16.00 Erdvinis kinas ir amatininkų mugė

Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje, Aušros g. 78

Atradimų kelyje

14.00 Žodžių ir muzikos pokalbis „Kelyje arčiau Tėvo“ su Vilimu Norkūnu (vargonai) ir Eriku Druskinu (bibliniai pasakojimai)

18.00 Šv. Mišios už miestelėnus, kuriuos visada prisimename

Prie Dauniškio ežero

Pušų alėjoje

11.00–18.00 Miestelėnų mugė su tautodailininkais, senų daiktų prekiautojais ir kitomis įdomybėmis

12.00–18.00 Edukaciniai žaidimai ir atradimai su miesto bendruomenėmis ir gerais žmonėmis, jaukūs susitikimai „Arbata šildo“, kraujo donorystės akcija, geros sveikatos mokyklėlės

13.00 RL GYM sporto ir sveikatingumo centro štangos spaudimo varžybos „RL GYM sporto ir sveikatingumo centro taurė-2019“ (prie Dauniškio ežero tinklinio aikštelės)

15.00 Paskaita „Fizinio aktyvumo nauda šiuolaikiniame gyvenime, sveikos mitybos ypatumai, laikysenos sutrikimai, jų priežastys ir prevencija“ su Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos prezidentu Modestu Puiše (prie Dauniškio ežero tinklinio aikštelės)

Pušų scenoje

13.00 Pirmasis tarptautinis vestuvių muzikantų konkursas su piršliais ir linksmais muzikantais

16.00 Simonas Donskovas

17.00 Kęstutis Jablonskis su grupe

23.00–2.00 Diskoteka

Laivo scenoje (prie Dauniškio ežero Laivo ir fontano)

14.00–18.00 Jaunųjų atlikėjų pasirodymai, motyvuojančios diskusijos, sėkmės istorijos, kūrybinės dirbtuvės, Lietuvos šaulių sąjungos Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės edukacija ir viktorinos

Šaulių namų kieme, Maironio g. 8

14.00 Utenos kamerinio teatro poezijos popietė „Po ąžuolu su gilių kava“: poezijos spektaklis „Girdėjau tavo atodūsį“ pagal P. Širvio ir S. Nėries eiles (režisierius Šarūnas Kunickas)

Šaulių namuose, Utenos kameriniame teatre, Maironio g. 8

16.00 Spektaklis „Už tave to padaryti negaliu“ (režisierius Šarūnas Kunickas)

13.00–18.00 Editos Bugvilionytės-Bikelienės personalinė tekstilės darbų paroda „Su(si)tikimas“

Utenio stadiono automobilių aikštelėje, Užpalių g. 100

16.00 „Utena Stuntriders“ motoakrobatų programa

Utenos meno mokyklos Dailės skyriaus kiemelyje, J. Basanavičiaus g. 36

Dedikacijų šviesuoliams, garsinantiems Utenos kraštą, ekspozicija

Rugsėjo 8 d. Atradimų diena

Teniso aikštyne, K. Donelaičio g., Utenoje

10.00 Vyrų ir moterų teniso dvejetų turnyras

Utenos DSC treniruočių salėje, K. Donelaičio g. 38, Utenoje

10.00 Vyrų ir moterų asmeninis stalo teniso turnyras

Miestelėnų iškyla Užpaliuose

10.00–18.00 Šventinė mugė Vytauto gatvėje

11.00 Šv. Mišios Užpalių Švč. Trejybės bažnyčioje, J. Basanavičiaus g. 4

12.00 Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės rikiuotė J. Basanavičiaus gatvėje prie Švč. Trejybės bažnyčios ir eisena iki Šaulių namų (Užpalių kultūros centro, Vytauto g. 28)

Šaulių namuose – Užpalių kultūros centre, Vytauto g. 28

12.30 Šaulių namų pasveikinimas su „Gija“: istoriniai pasakojimai, jaunųjų šaulių vaišės ir mokyklėlė (šaudymas, estafetė ir kt.)

13.30 Klaipėdos pilies teatro spektaklis „Fabijonas“ (režisierius Alvydas Vizgirda, aktorius Aurimas Pintulis)

14.30, 15.30, 16.30 Užpalių kino kronikos

19.00 Vakaro kino seansas: „Melagiai“ (komedija)

Paroda „Užpalių istorijos“

Vytauto gatvės scenoje

13.00 Pietų dainos ir šokiai su krašto muzikantais

14.00 Anatolijus Oleinik ir Alytaus miestelėnų šokių grupė

15.00 Karina German su žydiškų dainų programa

16.00 Larisa Kalpokaitė ir romansai

17.00 Egidijus Sipavičius

18.00 Vakaruška

Utenai - 758 programa

utenai 758

Prisijungti

Dabar lankosi

Mes turime svetainėje prisijungusių svečių 399

Apklausa

Kiek balų vertinate miesto gatvių būklę?

Senoji svetainė

senoji_svetaine

Atsitiktinė nuotrauka

Fontanų darbo laikas

fontanu darbo laikas