2024 m. liepos 20 d. šeštadienis
Orai Utenoje Utenos autobusų stoties eismo tvarkaraščiai Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras Utenos rajono savivaldybės informacija Utenos internetinė televizija Utenos radijas Televizijos programa Valiutų kursai
Dienos vardadieniai:
Dienos patarlė:
Horoskopas: Metai:

show01

 • Senamiestis

  Utenio aikštė

 • Centras

  Skulptūra "Vaivorykštė"

 • Vyžuonos parkas

  Sporto arena

 • Dauniškis

  Dauniškio parkas

 • Dauniškis

  Dauniškio ežeras

 • Dauniškis

  Paminklinis akmuo miesto įkūrimui

 • Dauniškis

  Kultūros centras

 • Senamiestis

  Vyžuonėlio ežeras

 • Aukštakalnis

  Auikštakalnio daugiaaukščiai

 • Aukštakalnis

  Oro balionų fiesta

 • Dauniškis

  Dauniškio ežero fontanas

 • Dauniškis

  Dauniškio ežeras

 • Dauniškis

  Dauniškio ežero tiltas

Reklama
( Balsų 2 )

Nemokamai patalpinsime jūsų reklamą šiame puslapyje. Siųskite adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai savo logotipą (jeigu neturite - sukursime), svetainės adresą ir trumpą aprašymą (temos laukelyje įrašykite "Reklamos užsakymas").

Plačiau...

„DreamWorks“: niekas nesibaigia nei gerai, nei blogai

Niekas nesibaigia nei gerai, nei blogai. Geriausių budistinių istorijų esmė – palikti galimybę istoriją pakeisti nuo bet kurios jos vietos. Šių istorijų personažų sprendimai ir elgesys laikomi labiau atsitiktinumais ar atsitikimais, bet tik ne likimu. Nėra nei pradžios, nei pabaigos. Gyvenimas – tai iliuzijų darbas, kuris niekada nesibaigia.

Taip savo istorijas pasakoja ir rusų dramaturgas Ivanas Vyrypajevas, o jam antrina režisierius Agnius Jankevičius, mūsų katalikiškai įtampai čaižiai primindamas: „Chill! Nusiramink!“ ir vasario 8 d. Utenos kultūros centre pristatantis spektaklį „DreamWorks“.

„Vyrypajevo personažai daro ne ką kita, kaip ieško, nuo kurios vietos galėtų pradėti iš naujo, kad galėtų pradėti nuo pradžių. Jie grįžta į pirmą susitikimą, į gimimą, kad susikurtų sau dar vieną šansą“, – sako režisierius. Buitinės situacijos, draugų pokštai, šioks toks kriminalas – toks paviršutiniškas veiksmas lydi pagrindinio personažo pokalbį su mirusia žmona.

Anot Ivano Vyrypajevo, „DreamWorks“ – tai tiesiog meilės istorija. Agniui Jankevičiui atrodo, kad autoriui labiau rūpi įpratinti žmones prie minties, kad visiškai nebesvarbu, kas jau yra įvykę – svarbu tik tai, kaip tu norėtum pratęsti savo istoriją ir nuo kurios vietos. Nėra fatališkų klaidų, kažkieno kaltės ar likimo. Gyvenimo nelaimės, protą aptemdantis pyktis ar kvailas elgesys čia tampa šansu pažiūrėti į viską kitaip.

Keturi aktoriai – Aleksandras Kleinas, Lena Orlova, Goda Piktytė ir Marcelė Zikaraitė – pasakoja istoriją, kuri primena pasikartojantį sapną. Jis niekada nesibaigs, kol kiekvienas sukursime savą istorijos tęsinį.

--------------

Režisierius: Agnius JANKEVIČIUS 
Autorius: Ivan VYRYPAJEV 
Aktoriai: Aleksandras KLEINAS, Jelena ORLOVA, Goda PIKTYTĖ, Marcelė ZIKARAITĖ 
Kostiumai: Diana KUZMICKAITĖ 
Iš rusų kalbos vertė: Rolandas RASTAUSKAS
Prodiuseris: Teatras „Mens publica“
Koprodiuseriai: VDU teatras ir Kauno miesto kamerinis teatras

Bilietai: tiketa.lt ir Utenos kultūros centro kasoje (Aušros g. 49)
Bilieto kaina – 8 Eur

Renginio „Facebook“ nuoroda:
https://www.facebook.com/events/557980464675438/

Plačiau... UAB „Artezija“ jau 25 metus dirba Lietuvoje ir yra sukaupusi didelę patirtį vandens gręžinių, geoterminio šildymo gręžinių, vandentiekio, nuotekų sistemų įrengimo bei remonto srityse. UAB „Artezija“ atlieka šias paslaugas: vandens gręžinių įrengimas, geoterminio šildymo gręžinių bei šilumos siurblių įrengimas, vandens tiekimo sistemų įrengimas, biologinio nuotekų valymo sistemų įrengimas, vandens filtrų pardavimas bei įrengimas. Gręžinių projektų bei pasų rengimas. Dirbame visoje Lietuvoje.

Adresas: Verslo g. 1, Liūdynė, Panevėžio raj.
Tel.: +370 612 36342
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... UAB AUTENA - autodalių parduoduotuvė Utenoje. Parduotuvėje galima įsigyti visų markių automobiliams skirtų: važiuoklės - amortizatoriai, pusašiai, stabdžių kaladėlės, trosai, rato guoliai,šarnyrai, traukės, antgaliai, įvairios guminės apsaugos, stabdžių vamzdeliai, cilindrai, stabdžių ir sankabos diskai; variklio - įtempimo guoliai, vandens siurbliai, riebokšliai, tarpinės, dirželiai; elektros - davikliai, įvairios relės, lediniai žibintai, lemputės, jungikliai, starterio, generatoriaus dalys; kėbulo detalių - numerio apšvietimo, veidrodėlių stiklų, plasmasiniai laikikliai, langų deflektoriai (vetravikai); duslintuvo - lankščios movos, tarpinės, sandarinimo žiedai, pakabinimo gumos; kėbulo remonto medžiagos - glaistai, dažai, apsauginės antikorozinės dangos, gruntai, lakai, dažai, skiedikliai; tepalai, eksplotaciniai skysčiai, valymo, poliravimo priemonės, auto kosmetika; filtrai - alyvos, kuro, oro, salono, greičių dėžei; akumuliatoriai mašinoms, motociklams ir buičiai; aksesuarai, platus asortimentas užvalkalų sėdynėms, kilimėliai, ratų gaubtai (yra galimybė pamatuoti). Čia daromos akcijos! Taikomos nuolaidos! Įdiegta pažangi buhalterinė sistema leidžia iš karto su čekiu atspausdinti sąskaitą fakturą. Sudarome sutartis su įmonėmis. Priimami užsakymai.

Adreas: J. Basanavičiaus g. 75, Utena
Darbo laikas I-V 8-18, VI 9-14
Tel.: 8-389-52279
Mob.: 8-600-45989.

Plačiau... Baldų (kėdžių apmušalų, fotelių, lovų, miegamų kampų) ir kilimų cheminis valymas. Kainos sutartinės.

Tel.: 8-623-14915.

Plačiau... FIGURA INN Studija maloniai kviečia atlikti 60 minučių trukmės STANGRINAMĄJĮ, LIEKNINAMĄJĮ - MASAŽĄ. Jaukioje studijos FIGURA INN aplinkoje pritaikius individualią programą: sulieknėsite, sumažinsite kūno apimtis ir celiulito požymius, pagerinsite odos būklę, padėsite organizmui pašalinti toksinus, pagerinsite kraujotaką, pakelsite raumenų tonusą.

Kontaktai pasiteiravimui ir išankstinei registracijai:

Adresas: Aušros g. 62, Utena
Tel.: +370 643 64947
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... Reklaminės ir šventinės produkcijos maketavimas itin patraukliomis kainomis!

Atvirukai, bloknotai užrašams, brošiūros, diplomai, dovanų čekiai, etiketės, prekių ir paslaugų katalogai, kišeniniai kalendoriukai, kvietimai, lankstinukai, įvairūs leidimai, lipdukai, logotipai, padėkos raštai, dėžutės, plakatai, sieniniai kalendoriai, vizitinės kortelės ir t.t. Dirbame namuose, todėl nesvarbu, kuriame mieste Jūs esate. Atliekame individualius užsakymus ir dirbame pagal bendradarbiavimo sutartis.

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... KINDERMUSIK mokyklėlė. Pasaulinio garso muzikos, judesio ir anglų kalbos mokyklėlė kūdikiams ir vaikams nuo gimimo iki 7 metų.

Adresas: Aukštakalnio g. 20, Utena
Tel.: 8-601-02479, 8-618-58356.

Plačiau... UAB MASTER TOOLS. Pagrindinė mūsų veikla - mažmeninė ir didmeninė prekyba kokybiškais profesionaliais ir mėgėjiškais elektriniais, akumuliatoriniais, pneumatiniais, mechaniniais įrankiais, suvirinimo ir kita įranga, staklėmis, darbo saugos priemonėmis, krovinių kėlimo ir tvirtinimo priemonėmis, prekėmis automobiliams ir žemės ūkio technikai, sodo ir daržo technika ir daugeliu kitų prekių.

Adresas: Kupiškio g. 19, Utena, namo inžinerijos ir interjero centras NIC, 1as aukštas
Darbo laikas: I - V 8 - 18 val. VI 9 - 14 val. VII nedirbame
Tel.: 8-600-62040
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... UAB "SAVA BAKŪŽĖ". Nekilnojamojo turto pirkimas, pardavimas, tarpininkavimas. Padedame gauti paskolą, tvarkome dokumentus. Tikriname deklaracijas už 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 metus Lietuvoje bei užsienyje.

Adresas: Maironio g. 4 II aukštas, Utena
Nekilnojamasis turtas,
paskolų brokerio paslaugos: +370 644 83444 Renatas
Deklaracijų tikrinimas: +370 639 37444 Asta
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... UAB „Lavitas“. Viskas šildymui, vandentiekiui, nuotekoms. Projektavimas, montavimas, prekyba. Garantinis, po garantinis aptarnavimas.

Adresas: Metalo g.3, Utena
Tel./Fax.: 8 389 61168
Mob.: 8 686 98441
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... Atliekame nešiojamų bei stacionarių kompiuterių remontą. Braižome AutoCAD brėžinius. Kuriame internetines svetaines. Atkuriame formatuotus kietuosius disku, ištrintus failus iš HDD, nuotraukas iš atminties laikmenų. Perkeliame filmuotą medžiagą iš VHS, MiniDV į DVD ar HDD.

Tel.: +370 646 18371.

Plačiau... Verslo konsultacijų įmonė, teikianti finansų valdymo ir finansinės paramos konsultacijas įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir verslininkams.

Rengiame verslo planus, investicinius projektus, galimybių studijas, pildome paraiškas ES fondų paramai ir administruojame vykdomus projektus, atliekame taikomuosius mokslinius tyrimus. Tvarkome ūkininkų ūkių buhalterinę apskaitą.

Adresas: Basanavičiaus g. 61, Utena
Tel.: +370 389 51038
Mob.: +370 652 81471
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... Utenos auto gerbėjų forumas vienijantis entuziastus besidominčius automobiliais bei jų agregatais.
Plačiau... Lpromo.LT reklaminės atributikos parduotuvė.

Reklamos atributikos parduotuvė internete. Verslo dovanos, firminis stilius, spausdinta produkcija, reklamos vietos, reklamos paslaugos. Tūkstančiai reklamos idėjų vienoje vietoje - reklamos agentūra Lpromo.LT.

Lpromo.LT - čia gyvena reklamos idėjos!

Tel.: +370 526 29793
Mob.: +370 650 71740
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... MEZON - tai sparčiausias belaidis internetas, kurį galite pasiimti su savimi visur! MEZON ryšys išsiskiria didele sparta, paprastumu ir patikimumu. MEZON internetas veikia pažangios belaidės technologijos pagrindu, užtikrinančios itin didelę spartą (priėmimo sparta - iki 10 Mb/s) ir galimybę naudotis ryšiu bet kurioje patogioje vietoje.

Adresas: PC Senukai, J. Basanavičiaus g. 52, Utena
Vadybininkas: Justinas Krisiūnas
Tel.: 8 620 84579
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... "ANGELO MIO" - naujas stilingas vestuvinių ir proginių drabužių salonas Utenoje! Vestuvinės, vakarinės, išleistuvių bei pamergių suknelės iš naujausių kolekcijų; vestuviniai bateliai, daugybė prabangių aksesuarų ir papuošalų. Pažadame Jus nustebinti asortimento platumu ir prieinamomis kainomis!

Atsidarysime vasario mėnesį!

Tel.: 8 679 44488
Fax.: 8 520 48844
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... Židinių, kaminų, krosnių, kaminų įdėklų pardavimas, montavimas, valymas.

Tel.: 8 615 31383, 8 620 11455.

Plačiau... Bambizzi.lt - ko gero didžiausia vaikiškų drabužių parduotuvė lietuviškame internete parduoda žinomų prekių vardų Marc o‘Polo, Sanetta, Tutto Piccolo, Guess, Ralph Lauren drabužėlius vaikams nuo 0 iki 16 metų. Kokybiški ir stilingi drabužėliai mažiesiems!
Plačiau... Prekyba naujais, naudotais ir antikvariniais baldais iš Vakarų Europos. Didesnė nei 2000 kvadratinių metrų ekspozicija. Platus miegamojo, svetainės, valgomojo, virtuvės, jaunuolio kambario baldų pasirinkimas patraukliomis kainomis. „Okestos baldai“ - tai kas pigu, modernu ir svarbiausia, kokybiška.

Adresas: T. Vaižganto g. 9, Utena
Tel.: 8 686 81720, 8 389 50797
Darbo laikas: I-V: 9-18 val. VI: 9-14 val.
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... Gaminame baldus iš natūralios medienos: lovas, komodas, spintas, indaujas, taip pat virtuvinius baldus. Gaminame iš ąžuolo arba uosio.

Tel.: 8 615 10728
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... IĮ "SEMPERAMAS". Oro kondicionavimo bei šildymo sistemų įrengimas, eksploatacija. Granulinių katilų kieto kuro katilų pardavimas, įrengimas. Katilinių bei šildymo sistemų įrengimas, rekonstrukcija. Įrangos pristatymas į vietą nemokamas. Įrangai bei darbams suteikiame garantiją. Dirbame palankiomis kainomis, konsultuojame. Granuliniai ir kieto kuro katilai Heiztechnik. Granulinis kuras, granulės. Dirbame rytų Lietuvos regione.

Tel.: +370 646 77311
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Sportuokite su R.L.GYM sporto klubu!

• krepšinio salė;
• treniruoklių salė;
• aerobika;
• soliariumas.

Adresas: Basanavičiaus 122 (trikotažo sporto salė)
Tel.: 8 640 12199.

Plačiau... UAB "Autsarda" - prekyba automobilių detalėmis.
J. Basanavičiaus g. 55, LT-28241, Utena.
Tel/fax.: 8 389 51257, 8 605 80555 Jonas.

Servisas - nemokamas tepalų keitimas.
Maironio g. 8, LT-28142, Utena.
Tel.: 8 389 61461, 8 603 33290 Augustas.

Darbo laikas: I - V 8 - 18 VI 9 - 15
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Skype: Autsarda.

Plačiau... Nestandartinių ir standartinių korpusinių baldų gamyba. Baldų tvirtumas, ilgaamžiškumas, saugumas, tikslumas, estetika. Garantijos iki 10 metų.

Tel./fax.: 8 37 350353
Mob. tel.: 8 689 77720.

UAB Blomstring greitai, kokybiškai ir nebrangiai gamina baldus pagal individualius užsakymus. Parduoda išsimokėtinai, be pabrangimo. Atlieka baldų garantinį ir po garantinį aptarnavimą. Atvažiuoja, pataria ir suprojektuoja nemokamai. Dirba Visagino, Ignalinos, Zarasų, Utenos, Kauno ir Vilniaus rajonuose.

Ofisas tel/fax.: 8 386 73943
Gamybos cechas tel.: 8 386 74227
Renata mob. tel.: +370 647 55858
Raimundas mob. tel.: +370 659 39384
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... Vandens giluminiai gręžiniai (gręžinio projektavimas, paruošiamieji darbai, žvalgyba, gręžimo darbai, vandens kėlimo įrangos montavimas, vandens kokybės tyrimas, gręžinio dokumentų tvarkymas, garantinė priežiūra, montavimo darbai). Geoterminis šildymas (geoterminiai gręžiniai, šilumos siurbliai, garantinė priežiūra, montavimo darbai). Darbai vyksta visoje Lietuvoje!!!

Tel.: 8 615 82350
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... Įgaliotas UAB "Ruukki Lietuva" atstovas UAB "Vidara" pradėjo savo veiklą ir Utenoje. Norėtume pasiūlyti bendradarbiauti ir su mūsų bendrove. Mes siūlome tiktai kokybišką Ruukki koncerno produkciją: plienines stogų ir sienų dangas, stogų priedus ir papildomas detales, lietaus vandens nutekėjimo sistemas, lygią skardą lakštuose ir rulonuose, įvairius paklotus ir ilginius. Taip pat prekiaujame "Eternit Akmenės" stogo dangomis, "Cedral" fibrocementine apkala, "WELUX" ir "Roto" stogo langais, stogo liukais ir t.t... Pas mus galite įsigyti įvairių difuzinių, antikondensacinių, garo ir vėjo izoliacinių plėvelių (Tyvek, Daltex, Jutafol ir kt.). Lankstymo ceche gaminame lankstinius, palanges ir įvairius spec. gaminius iš kokybiškos Ruukki skardos.

Įgaliotas Ruukki atstovas UAB „Vidara“ Vaižganto g. 9 (II a.), Utena.

Vadybininkai:
Remigijus Venslovas tel.: 8 685 49598
Nerijus Genulevičius tel.: 8 655 66803
Tel./Fax.: 8 389 51168
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... K. Mikulėno reklamos firma. Visos reklamos paslaugos.

Tel.: 8 389 54912
Mob.: 8 699 15506
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... Laikraščio UTENOS DIENA leidyba. Laikraštis spausdinamas antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Spalvotas Utenos apskrityje.

Adresas: Aušros g. 11, II a., Utena.
Darbo laikas: P - Pn. 8 - 17 val.
Telefaksas: 8 389 61460
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... „Namo Inžinerijos Ir Interjero Centras“ - inžinerijos, interjero ir dekoro prekių prekybos centras Utenoje, Kupiškio g. 19. NIC prekybos tinklas skirtas namus ar būstą įsirenginėjančiam bei remontuojančiam pirkėjui. Tai - saloninės prekybos centras, kuriame architektai, projektuotojai, interjero dizaineriai, bei naujakuriai gali apžiūrėti aukštos kokybės inžinerijos įrangos, įsigyti apdailos prekių ir interjero aksesuarų, reikalingų būsto įrengimui, remontui bei interjero dekoravimui. NIC prekybos centre būsto įrengimo rūpesčius patikėsite profesionalams!

UAB "Vilpros investicija"
Namo inžinerijos ir interjero centras NIC
Adresas: Pramonės pr. 8e, LT-51223 Kaunas
Tel.: 37 765 111
Faks.: 37 765 112
Mob.: 8 656 92362
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... UAB "Bikuvos" prekyba.

Adresas: Užpalių g. 81, LT 28198 Utena, Lietuva
Tel.: +370-389-61781
Faksas: +370-389-61825
Mob. (darb.): +370-615-32583
Mob. (privat.): +370-612-16776
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Gėlių pristatymas. Skintos ir vazoninės gėlės. Vestuvinės, proginės puokštės. Priimami išankstiniai užsakymai.

Basanavičiaus g. 3, Utena, "Maximos prekybos centras".

Plačiau... Įmonė įkurta ir sėkmingai dirba visoje Lietuvoje nuo 2001 metų. Įmonė yra specializuota stogų dangų pardavimo ir detalių gamybos srityje. Taipogi specializuota stogų dengimo ir skardinimo įmonė. Mūsų tikslas - suteikti pirkėjui kompleksinę ir profesionalią konsultaciją, paslaugą šioje srityje.
Plačiau... Futbolo klubas "Utenis".
Plačiau... Tinklapis apie žaidimą Counter - Strike ir kita.
Plačiau... Fotografo paslaugos: nebrangiai ir kokybiškai - įvairaus formato nuotraukos, nuotraukų redagavimas, DVD fotofilmas demonstravimui, DVD nuotraukų peržiūrai, DVD su jūsų šventės viršeliu, galime pagaminti fotoalbumą (knygos pavidalu), papildomai galime pagaminti DVD kopijas dovanoms. Fotografuoju visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8-672-11346
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Fotografas Darius.

Plačiau... Alaušynė - mažas rojus gamtos ir romantikos ištroškusiems visais metų laikais... Tai 40-ties vietų kaimo turizmo paslaugų kompleksas, kuriame svečiams siūloma nakvynė 2-jų, 3-jų, 4-ių vietų numeriuose su sanmazgais, dušais. Alaušynėje veikia kavinės ABU filialas, kuriame visada galima skaniai pavalgyti ar užsakyti šventinį stalą progai. Yra 60-ties vietų seminarų salė su išėjimu į terasą virš vandens. Be to, sodyboje rasite originalių sūpynių, sporto aikštelę tinkančią žaisti krepšinį, tenisą. Yra įranga stalo tenisui, stalo žaidimas bilijardas-pulas, dviračiai, vandens dviračiai nuostabus plaustas, kateris, keturračiai, pirtelės, baseinas.

Jūsų laukiame Salų kaime Utenos rajone.
Tel.: 8-389-34317
Mob. tel.: 8-687-97766
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... Reklaminiai saldainiai, verslo dovanos, firminiai suvenyrai, saldumynai firminiame įpakavime. Originalios saldžios dovanos įmonės klientams, kolegoms ir partneriams. Saldainiai, šokoladas, karamelė, ledinukai, čiulpinukai su firmos logotipu. Firminės saldainių dėžutės. Reklaminiai šokoladukai. Šokoladiniai saldainiai su reklama. Arbata, kava, cukrus reklaminėse maišeliuose, pakeliuose. Firminis stilius ir korporatyvinė atributika. Suvenyrinė produkcija. Išskirtinės pakuotės sukūrimas, dizainas, projektavimas ir gamyba. Atvirukai ir sveikinimai, dovanų rinkiniai įmonėms ir šventinis įpakavimas su kompanijos simbolika.

Reklamos agentūra APUNTA
PVM MK LT414365917
Adresas: Liubarto g. 31A, LT-08117 Vilnius
Tel.: (5) 2497779
Fax.: (5) 2497770.

Plačiau... Kviečiame apsilankyti "SUNGYM" Sporto ir sveikatingumo centre. Pas mus galima sportuoti individualiai arba su visa šeima. Pradedantiems sportuoti visada suteikiama kvalifikuotų trenerių pagalba. Galime pasiūlyti individualių treniruočių programų sudarymą, profesionalių trenerių priežiūrą bei asmenines treniruotes. "SUNGYM" sporto ir sveikatingumo centre yra šios paslaugos: Moderni treniruoklių salė; Aerobikos užsiėmimai; Jogos užsiėmimai; "Mama ir mažylis" užsiėmimai; Mergaičių aerobika; Patyrusi masažistė; Soliariumas; Vaikų kambarys (nemokamas); Mini baras, maisto papildams įsigyti. Taikomos įvairios nuolaidos: studentams, moksleiviams, senjorams ir šeimoms. Įmonėms siūlome specialius pasiūlymus tel.: 8-616-34737.

Laukiame Jūsų: Metalo g. 3, tel.: 8-389-69496.

Pagrindinė mūsų įmonės veikla - nestandartinių korpusinių baldų gamyba.

Baldus gaminame iš LMDP, dažytų MDF ir MDF plokščių padengtų laminatu. Baldų gamyboje naudojame kokybiškas medžiagas ir modernią furnitūrą. Baldai projektuojami pagal kiekvieno kliento poreikius. Baldų gamybą pradedame vykdyti galutinai suderinę projektą, parinkę medžiagas bei furnitūrą. Baldų gamybos trukmė priklauso nuo gaminio sudėtingumo. Pas mus įsigytus baldus - atvežame ir surenkame nemokamai. Nemokomos konsultacijos, suderinimai prieš pradedant remonto darbus. Projektas Jums nieko nekainuos, jei baldą gaminsite pas mus. Didžiulis spalvų, medžiagų pasirinkimas pagal kiekvieno skonį.

Rašykite, skambinkite, tikrai patarsime, atsakysime į kiekvieną Jums neaiškų klausimą.

Adresas: Maironio 4, Utena
Tel.: 8-389-61019
Fax.: 8-389-61019
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
V. Biguzo IĮ "SIERA" ĮK.837250917.

Gaminame ir parduodame vidaus ir lauko apdailos medieną, statybinę medieną.

Baldų gamyba pagal individualius užsakymus. Klientui pageidaujant baldus pristatome ir sumontuojame.

Apdailos ir statybinė mediena: tel.: 8 650 29000 komercijos direktorius Teisutis Žibas.

Baldų gamyba ir projektavimas: tel.: 8 655 43992 vadybininkė - dizainerė Aušrinė Šerėjienė.

Įmonės rekvizitai: UAB “LANGVIJA”, Šeštokiškių km., LT-33167 Molėtų raj. Įmonės kodas: 167583066. PVM mokėtojo kodas: LT675830610.

Plačiau... Projekto www.panoramas.lt tikslas - parodyti Lietuvos turizmo išteklius virtualių panoramų pagalba, kurios kuriamos naudojant pastarųjų metų naujausias foto technines priemones bei programinę įrangą. Čia rasite ir keletą Utenos panoramų.
Plačiau... I. Į. "Lainera" montuoja telefonspynes, specialiai pritaikytas daugiabučiams namams - tai jūsų namų saugumo garantas. Prekyba kompiuterine technika ir jos remontas.
Plačiau... Prekyba naujais ir naudotais kokybiškais kompiuteriais, kopijavimo aparatais, faksais, kita organizacine technika, eksploatacinėmis medžiagomis, kompiuterinėmis programomis ir žaidimais. Kompiuterių priežiūra ir remontas. Kopijavimo ir spausdinimo paslaugos.
Plačiau... Prekės vaikams (vežimėliai, kėdutės, lovytės, patalynė, drabužėliai ir visa kita ko reikia Jūsų vaikui).
Plačiau... UAB “Rigoleti” vykdomas nekilnojamojo turto projektas. Nekilnojamasis turtas Utenos miesto centre, siūlomas investuotojams, verslo ir paslaugų įmonėms.
Portalas Ukmergei http://www.ukmerge.tai.lt - tinklapis visiems gyvenantiems Ukmergėje. Diskutuokite visais Jums rūpimais klausimais, sužinokite visas naujienas ir ne tik.
Plačiau... Kavinė, boulingo klubas „ABU“ nuoširdžiai kviečiame... Šauniausia vieta ne tik papietauti. Surenkite šeimos ar vaikų šventę prie boulingo takelio, kolektyvo pokylį, mokamąjį seminarą. Arba po įtemptos darbo dienos pasimėgaukite pirtelių malonumais, pažaiskite biliardą. Gera nuotaika, skanus ir sveikas maistas.

Tai surasite apsilankę adresu: Aukštaičių 3b, Utena.
Tel.: 8-389-66044
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Plačiau... Pagalba kompiuterių vartotojams Utenoje.
Plačiau... Ginučiai - žvejų kaimas, Ignalinos rajonas, Utenos apskritis.
Plačiau... Virtualus kalendorius. Kasdien jis pats verčia kitą savo lapą su nauja diena - kasdieniška ar šventiška, su varduvininkais, horoskopais, mėnulio faze, pamokančia patarle.

Prisijungti

Dabar lankosi

Mes turime svetainėje prisijungusių svečių 101

Senoji svetainė

senoji_svetaine

Atsitiktinė nuotrauka