2024 m. liepos 18 d. ketvirtadienis
Orai Utenoje Utenos autobusų stoties eismo tvarkaraščiai Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras Utenos rajono savivaldybės informacija Utenos internetinė televizija Utenos radijas Televizijos programa Valiutų kursai
Dienos vardadieniai:
Dienos patarlė:
Horoskopas: Metai:

show01

 • Senamiestis

  Utenio aikštė

 • Centras

  Skulptūra "Vaivorykštė"

 • Vyžuonos parkas

  Sporto arena

 • Dauniškis

  Dauniškio parkas

 • Dauniškis

  Dauniškio ežeras

 • Dauniškis

  Paminklinis akmuo miesto įkūrimui

 • Dauniškis

  Kultūros centras

 • Senamiestis

  Vyžuonėlio ežeras

 • Aukštakalnis

  Auikštakalnio daugiaaukščiai

 • Aukštakalnis

  Oro balionų fiesta

 • Dauniškis

  Dauniškio ežero fontanas

 • Dauniškis

  Dauniškio ežeras

 • Dauniškis

  Dauniškio ežero tiltas

Projektai Utenoje Projektas ''Gaspariškių slėnis''
( Balsų 2 )

Projektas ''Gaspariškių slėnis''„Gaspariškių slėnis“ - tai didžiausias projektas, neturintis analogų Utenoje ir Utenos apskrityje, kurį numatoma realizuoti vakarinėje miesto dalyje šalia Aukštakalnio mikrorajono. Šioje gyvenvietėje harmoningai suderinta daugiaaukštė statyba ir individualūs namai: bus statoma 12 unikalia architektūra pasižyminčių keturaukščių gyvenamųjų namų su mansardiniais aukštais, 23 jaukūs individualūs namai, komercinių patalpų kompleksas. Taip pat bus parduodami ir sklypai individualių namų statybai, kuriuose galima pasistatyti savo svajonių namą.

Daugiabučiai gyvenamieji namai: 1, 2, 3 ir 4 kambarių puikaus suplanavimo butai, paliekant galimybę daugelyje butų atskirti svetainės ir virtuvės zonas. Pirmo aukšto butai numatomi su lauko terasomis, viršutiniuose aukštuose – butai su lodžijomis, taip pat yra galimybė įsirengti židinius. Unikalaus ir išskirtinio suplanavimo, patogūs, šilti butai užtikrins aukštą gyvenimo kokybę. Prie daugiabučių bus įrengtos saugios, vaikams pritaikytos žaidimų aikštelės.

Individualūs gyvenamieji namai: nuo 140 m2 iki 200 m2 ploto namai. Sklypų plotai, kuriuose bus statomi individualūs namai, yra nuo 10 iki 15 arų. Architektūros, kokybės ir kainos santykis tikrai pateisins kiekvieno lūkesčius ir norus.

Komercinės patalpos: komercinių patalpų kompleksas sudarys lyg visiškai naują ir gyvenvietės poreikiams pritaikytą prekybos, paslaugų ir laisvalaikio centrą.

Žemės sklypai: nuo 10 iki 15 arų sklypai su leidimais statyboms ir visomis komunikacijomis, (vanduo, elektra, dujos ir telekomunikacijos).

Sporto maniežas: planuojama įkurti sporto maniežą, kuris leis užsiimti mėgstama sporto šaka ir aktyviai sportuoti tiek vasarą, tiek ir žiemą.

Sieksime, jog gyventi „Gaspariškių slėnyje“ būtų ne tik patogu, bet ir estetiška bei sveika. Gyvenvietė kuriama vienoje ekologiškai švariausių zonų šalia Utenos. Iki miesto centro yra vos 3 min. kelio automobiliu. „Gaspariškių slėnis“ – ne tik gyvenamasis rajonas, bet ir visiškai kitoks požiūris į gyvenimą mieste, kur kol kas daugiausia vietos užima senieji daugiabučiai. Po įtemptos darbo dienos grįžusius namo pro langus džiugins vakaruose besileidžianti saulė. Gyvenvietėje bus pasodinta naujų želdinių, įrengti skverai. Daug dėmesio skirsime ir gyventojų laisvalaikiui bei sveikam gyvenimo būdui: bus įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, vaikų žaidimo aikštelės, žmonės turės galimybę aktyviai sportuoti.

Projektas ''Gaspariškių slėnis'' Projektas ''Gaspariškių slėnis'' Projektas ''Gaspariškių slėnis''

Informacijos šaltiniai: tekstas, foto - miestai.net.

Komentarai  

 
0 #2 J 2019-07-06 18:52
Dabar 2019 ;-) niekas nedaryta.
Citata | Pranešti administratoriui
 
 
+2 #1 Kaimynas 2016-12-22 23:01
Kad informacija kone 8 metų senumo. Per tą laiką nekas nuveikta.
Citata | Pranešti administratoriui
 

Prisijungti

Dabar lankosi

Mes turime svetainėje prisijungusių svečių 117

Senoji svetainė

senoji_svetaine

Atsitiktinė nuotrauka